Vacature Adviseur Kwaliteit

Adviseur Kwaliteit

0,8 fte (28,8 uur per week)

Je gaat werken op de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling (RO), waar je direct onder de verantwoordelijkheid van het afdelingshoofd valt. Onze afdeling heeft een leidende rol in de beleidsontwikkeling in de gemeente. We werken aan onderwerpen als duurzaamheid, economische ontwikkeling, woningbouw, leefbaarheid, landschap en recreatie & toerisme. Via gericht beleid en projecten levert onze afdeling, in samenwerking met de andere afdelingen, inwoners en beleidspartners, een bijdrage aan de ontwikkeling van Heerenveen.

Je functie

Je adviseert en ondersteunt het afdelingshoofd en de medewerkers van de afdeling RO / het fysieke domein op het gebied van kwaliteitsverbetering van de bedrijfsvoering, processen en projecten. Je fungeert als schakel tussen afdeling RO en afdelingsoverstijgende projecten en programma’s gericht op kwaliteitsverbetering.

Ons aanbod

Wij bieden je een uitdagende functie waar ruimte is voor initiatief en ontwikkeling. Je gaat werken in een dynamische werkomgeving met een prettige, informele werksfeer. We hebben een buitengewoon goede cao.

Je arbeidsvoorwaarden bestaan uit:

 • Je salaris voor de functie van Adviseur Kwaliteit bedraagt, maximaal € 4.671,= bruto per maand, bij een 36-urige werkweek (schaal 10);
 • Je krijgt een Individueel KeuzeBudget (IKB), van 17,05% van je brutosalaris. Met het IKB kun je een deel van de arbeidsvoorwaarden zelf samenstellen en maak je keuzes die bij jou passen. Denk hierbij aan extra verlof kopen of je reiskosten met fiscaal voordeel uit laten betalen;
 • Je bouwt een goed pensioen op via het ABP en het is mogelijk om een deels thuis te werken.

De arbeidsovereenkomst is voor de duur van 1 jaar. Bevalt het van beide kanten, dan krijg je aansluitend een vast contract. Heb je al een vaste aanstelling bij de gemeente, dan behoud je die rechten.

Je profiel

 • Je hebt een afgeronde relevante opleiding op HBO of WO niveau.
 • Je hebt bij voorkeur ervaring met werken in een politiek-bestuurlijke omgeving.

Competenties

Je bent:

 • Een organisator en verbinder
 • Communicatief vaardig in woord en geschrift
 • Resultaatgericht en besluitvaardig
 • Een teamplayer
 • Accuraat
 • Proactief en enthousiast
 • Flexibel en hebt een politiek bestuurlijke antenne.

Over de gemeente Heerenveen

Sporthoofdstad van het Noorden, economische motor van de provincie. Maar ook gemeente van 21 dorpen, weidse vergezichten en unieke natuur. Een gouden plak waar stad en platteland elkaar ontmoeten. Met ruim 50.000 inwoners is Heerenveen één van de grotere gemeenten van Friesland. Eigenzinnig en creatief; dynamisch en ambitieus. Een gemeente vol kwaliteiten, maar ook vol uitdagingen. Samen met inwoners en ondernemers bouwen zo’n zeshonderd professionals aan een leefbaar, veilig en duurzaam Heerenveen. Hierin gaan we elke dag samen voor goud.

Wil je weten waarom je toekomstige collega’s trots zijn op de gemeente en wat ze te vertellen hebben over hun werk? Neem dan een kijkje op de webpagina Werken bij.

Goed om te weten:

 • Voor de gemeente Heerenveen is diversiteit en inclusie belangrijk. Wij zijn nieuwsgierig naar jouw drive voor deze positie. Voel je te allen tijde welkom om te solliciteren, ongeacht culturele of demografische afkomst, gender of geaardheid;

Informatie

Voor meer informatie over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Jos Kleinheerenbrink, hoofd van de afdeling RO via (06) 113 983 95.  Voor meer informatie over de procedure kun je terecht bij Niels Dijkstra, HR-adviseur via (06) 383 048 60

Heb je interesse?

Stuur dan uiterlijk 10 juli 2022 een reactie met cv en motivatie naar sollicitaties.051707@werkeninfriesland.nl

De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de week van 18-22 juli 2022.