Nieuw besturingssysteem straatverlichting in de gemeente

Dit nieuwsbericht is niet meer actueel

De straatverlichting in onze gemeente krijgt, net als in andere Friese gemeentes, een nieuw besturingssysteem. De komende maanden test netbeheerder Liander dit nieuwe systeem in onze gemeente.

Het nieuwe digitale systeem biedt ons meer mogelijkheden. Zo kunnen we bijvoorbeeld zelf flexibel de straatverlichting in een wijk eerder aan of later uit zetten. Tijdens deze testperiode, die start op maandag 17 augustus, kan het zijn dat de straatverlichting op sommige plekken overdag brandt.

Ziet u overdag ergens brandende straatverlichting? Geef dit dan zo snel mogelijk aan ons door via 14-0513, gemeente@heerenveen.nl of per WhatsApp (06) 14 39 95 59. Op die manier kan Liander dit nieuwe systeem sneller overal in onze gemeente toepassen.